Kontakt
logo stowarzyszenia
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "Za jeden uśmiech"
Kontakt PDF Drukuj Email

                                                        „Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce"
                                                                                                                                                                          Wincenty Faber

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Za jeden uśmiech" w Szczecinie

Prowadzi działalność mającą na celu wypełnianie czasu wolnego mieszkańców, a także działalność edukacyjną, profilaktyczną i charytatywną przede wszystkim na rzecz dzieci i młodzieży, zwłaszcza w mieście Szczecinie oraz     na obszarze województwa Zachodniopomorskiego. Organizacja nasza opiera wszelkie działania głównie na pracy społecznej swoich członków, jest tzw. stowarzyszeniem non profit i również w części jest stowarzyszeniem opartym na zasadach wolontariatu. Głównym celem naszych przedsięwzięć jest aktywizacja mieszkańców, integracja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnymi rówieśnikami, a także dotarcie z naszą inicjatywą do osób biednych, starszych, samotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Zapraszamy do współpracy

Życzliwe firmy, instytucje i organizacje oraz osoby prywatne, którym leży na sercu pomoc dla ludzi potrzebujących wsparcia finansowego lub rzeczowego, ale także potrzebujących rozmowy, uśmiechu i zwykłej ludzkiej życzliwości. Jesteśmy otwarci na każdy gest i każdą inicjatywę. Równie cenne jak wsparcie finansowe lub rzeczowe jest dla nas osobiste zaangażowanie poprzez podpowiadanie nam o ciekawych pomysłach i rozwiązaniach czy o życzliwych firmach.
Oczywiście jesteśmy szeroko otwarci na osoby, które chciałyby zasilić szeregi naszego stowarzyszenia i poświęcić mniej lub więcej swojego wolnego czasu oraz umiejętności i zaangażowania na działalność w Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Za jeden uśmiech" w Szczecinie.
W zamian za wsparcie finansowe czy rzeczowe oferujemy możliwość promocji firmy lub instytucji podczas organizowanego przedsięwzięcia, przy użyciu różnych form i narzędzi marketingowych zaakceptowanych                   i dostarczonych przez reklamodawcę np. banery, plakaty, rollupy, transparenty czy wymienianie nazwy sponsora przez prowadzącego.

Kontakt
tel. kom.: 733-88-55-21
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
strona: www.zajedenusmiech.com.pl

 

Pozdrawiam

Rafał Stańczuk